Sohbetli radyo sitelerinde reklamsız radyo dinle ve sohbet ederek yeni insanlarla tanış, arkadaşlıklar kur.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Clup Sohbet, Clup Chat - Sohbetli Radyo, Canlı Radyo Dinle, Mobil Sohbet - DunyaFm.Net


Clup Sohbet, Clup Chat

Clup Sohbet, Clup Chat

Clup Sohbet Odaları,Clup Chat,Clup Mobil Sohbet,Clup Sohbet,Clup Sohbet Chat,Clup Sohbet Siteleri DunyaFm.Net Farkıyla..

Clup Sohbet sizlere bir çoğu imkanı bir arada sunuyor. Sohbet etmeyi, muhabbet etmeyi sevenleri bir araya getiren #clup, #sohbet, #chat gibi global sohbet odalarımızda yeni insanlarla güncel ve birbirinden farklı konu başlıkları altında, fikirlerinizi beyan edebilir karşılıklı kültürlenmeye yepyeni bir bakış açısı getirebilirsiniz. Dilerseniz yeni arkadaşlıkların temelini atabilir, kalıcı dostluklar kazanabilirsiniz.

#Oyun #Yarışma gibi eğlence ve bilgi birikiminizi arttırma temalı odalarımızda yarışmaların keyfini çıkararak, güncel konuları yarışma tadıyla takip edebilirsiniz. Her ay belirli periyotlarla belirlenen top10 listesinde sizlerin de isimlerinin olması, yeni yarışmacılarımızla tatlı bir rekabete yeni zeminler oluşturacaktır. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren, sağlam bir DJ kadrosundan oluşan #Radyo kanalımızda sizlerin istekleri doğrultusunda yayın akışı gerçekleştirilecektir. Zaman zaman yeni şarkılarla sizi buluşturacak, zaman zaman nostalji yapacağız.

En güncel şarkıların listelendiği Dunya Fm frekanslarında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyar, bu eğlenceye sizlerin de katılmasını gönülden isteriz. Sadece müzik ile yetinmeyin, talk show yapan programcılarımızın o hoş ve keyifli sohbetlerini sizlerle buluşturmaya da devam ediyoruz. Belirli periyotlarla yapılan, şiir, şarkı, kelime yarışmalarını yakından takip etmek ve oylama yapmak için sizleri #radyo kanalımıza bekliyoruz.

Clup Sohbet kadrosu olarak, sizlere huzurlu, seviyeli, keyifli ve adil bir sohbet ortamı sunabilmek adına, sohbet akışlarını yakından takip ediyor, daha kaliteli hizmetler verebilmek adına yeniliklere açık bir şekilde çalışmalara devam ediyoruz. Yöneticilerimize bildireceğiniz her türlü sorun-şikayet, öneri-istekler göz ardı edilmeden değerlendirilecektir. Unutmayın ki bizlerin tek hedefi sizlere, gerçek yaşamlarınızdaki bir aile, dost ortamındaki samimi sohbet ortamını sunabilmek. Reşit kullanıcılarımız için 24 saatten geriye kalan boş vakitlerin değerlendirilmesi ve keyifli kılınması için sizleri de sohbet odalarımıza bekleriz.

* Sohbet Odalarımıza katılmak için 18 yaşını doldurmuş (reşit) bir birey olmanız gerekir.

* Argo, siyaset, küfür, +18 sohbetler yasaktır. Bu konuda ısrarcı olup kural ihlali yapanlar süresiz ceza alırlar.

* T.C Yasalarınca suç olarak belirtilen tüm maddeler sohbet sitemiz içerisinde geçerlidir.

Clup Sohbet sitesi, sitenin ortak adı olarak adlandırılır ve site, hayatın her kesiminden insanların bir araya gelmesine, birbirleriyle iletişim kurmasına ve arkadaşça ilişkiler kurmasına yardımcı olabilir. Bu siteler, farklı sınıflardan, dinlerden, dillerden, ırklardan ve yaş gruplarından insanları ortak bir temelde toplar ve diyalog için son derece etkili ve güzel bir ortam yaratır. Bu nedenle böyle bir web sitesi insanlar için çok önemlidir. Çünkü özellikle günümüzde bu tür mekanlar insanların hayatlarının merkezinde yer almakta ve onları korumaktadır. Bu web sitelerinin ortak adı sosyal medya olarak da adlandırılabilir. İnsanlar bu sitelerde bir araya gelir ve arkadaş olur. Bu siteler sayesinde birbirleri ile arkadaş olan insanlar uzun yıllar boyunca arkadaşlık ederek bu arkadaşlıklarını güçlü tutar.

Clup sohbet siteleri, ücretli sohbet sitelerinin yanı sıra kullanımı ücretsiz olan sitelere atıfta bulunur. Dolayısıyla bu sitelerin dijital ortamda ayakta kalabilmeleri ve ayakta kalabilmeleri için reklamlardan gelir elde etmeleri gerekmektedir. Bu sebeple birçok reklam içerir ve bu reklamlar sayesinde gelir elde eder.

 Toplam 2 Yorumlar
GkhN

Emeği geçenlere teşekkürler

Bir cevap bırakın.