YazSohbet

Yaz Sohbet Sohbet Odaları

Yaz Sohbet 2016’da tarafımca kurulan sunucudur, bazı sebeplerden dolayı satmıştık ve bu aile geniş bir aile’ydi şimdi Filizlerimizden Yeniden Doğma vakti Yaz Sohbet DunyaFm farkıyla sizlerle yepyeni kadromuzla, yepyeni arkadaşlarımızla hizmetinizdeyiz.Üstelik tamamen bedava’dır burada VIP üyelik gold üyelik vb, istemiyoruz.

YazSohbet Odaları

Sunucumuz üzerinde, Radyomuzdan Sevdiklerinize İstek Parçalar Armağan edebilir, Sevdiklerinize şarkı gönderebilirsiniz ve Oyun Oxm Sisecevir Kelime Oyunlarımız aktiftir puan kazanabilirsiniz hediye TL sinema bilet’i sizleri bekliyor 🙂

Etiketler:

Bu yazı toplamda 3615 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. Samet

    2 Ağustos 2019 at 13:29

    Evet Arkadaşlar, Artık Burdayız Esk, Yerı Satmış Bulunmaktayız.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

DunyaFm.Net adresimiz ile Türkiye'nin önde gelen sohbet adresleri arasında yer almaktayız. Sohbet sitemiz üzerinden sohbet'e bağlanarak kendinize uygun yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni insanlarla tanışarak kültür seviyenizi geliştirebilirsiniz. Sıkıcı ve monoton geçen zamanınızı daha eğlenceli ve keyifli olarak geçirebileceğiniz sohbet ortamımızda, sizlerde hemen yerinizi alın! Sadece sohbet etmekle kalmayın, sizler için özel olarak kurmuş olduğumuz oyunlar ile de daha eğlenceli dakikalar geçirin!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2021 Tüm Hakları Sakıldır.
wWw.DunyaFm.Net

+18 Sohbet